07:07

 Można wzbogacić się i krzywdzić jednocześnie?


Życie płata nam różne figle. Raz pod wozem raz na wozie. Czasami jest dobrze, a nawet lepiej a czasami myślimy, że gorzej być nie może. Nic nie dzieje się bez powodu. Coś dzieje się po coś. Gdyby wszystko szło po naszej myśli, życie byłoby zbyt proste i…nudne. Kiedy spada na nas mnóstwo problemów i dochodzi do tego stres, brak czasu jesteśmy przeciążeni. Czasami w wyniku nadmiaru obowiązków, napływu konfliktów, problemów i innych nieprzyjemności tracimy swoją WIARĘ. Kiedy życie nie idzie po naszej myśli, dosłownie się wali, zwalamy winę na Tego tam u góry. Tak. Właśnie na niego, a w przypadku osób niewierzących mówimy, że mamy pecha, ciąży nad nami fatum itp. 
Ogólnie mówiąc szukamy wszędzie winnych. Jednak w życiu jest tak, że to co nas nie zabije to nas wzmocni. I to prawda, bo przecież ty żyjesz ja też, a każdy z nas przeszedł w swoim życiu te dobre i gorsze momenty. Te, które sprawiały wrażenie bez wyjścia i te podczas, których czułeś się jak wygrany w totka. Życie to koło fortuny i nigdy nie wiadomo, co przyniesie. Planujesz coś i nie wychodzi, przewidujesz i bum też nie poszło tak, jak miało być. A może właśnie tak miało być? Wszystko, co dzieje się w naszym życiu ma na nas ogromny wpływ. 
Zamknij oczy i skup się. Pomyśl o słowie problem. Z czym ci się kojarzy? Z czymś dobrym , czy złym? Jakie wzbudza w tobie emocje? Domyślam się, że negatywne. Otóż warto zauważyć, że problem nie jest tylko czymś złym. Właśnie podczas rozwiązywania trudności uczymy się i nabywamy doświadczenia. Stajemy się silniejsi i bogatsi.
 Problemy w naszym życiu są pewnego rodzaju drogą krzyżową. Tak, jak Jezus zmarł w mękach i cierpieniu, ale w gruncie rzeczy stał się zbawicielem, trafił do nieba czyli wiecznego raju, tak my pokonując wszelkie przeszkody i cierpiąc zdobywamy doświadczenie, które nas buduje i pracujemy całe swoje życie na sukces, jakim jest niebo. Cierpienie jest cenniejsze, niż ci się wydaje, bo to pewnego rodzaju szansa na to, abyś się wykazał,zmienił, pomyślał, zastanowił i docenił.You Might Also Like

12 komentarze

 1. Zgadzam się, nic nie dzieję się bez przyczyny!

  Buziaki xx ZYCIEDLAPASJI.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudnie wyglądasz!

  Zapraszam na nowy wpis! Koniecznie sprawdź, bo przygotowałam coś fajnego! :)
  ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM


  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, każdy ma problemy i powinniśmy nauczyć się je rozwiązywać. Jakie śliczne zdjęcia. Wesołych Świąt!

  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z tobą ! Śliczna stylizacja <3
  Zapraszam do siebie kochana <3
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Musimy wiedzieć, kiedy wziąć winę na siebie, urocze zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Świetny post, jesteś naprawdę megaaa śliczna :)

  obserwuje i zapraszam do mnie :
  http://milentry-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety w życiu nigdy nie ma kolorowo, ale najważniejsze to cieszyć się tym co się ma a przede wszystkim wierzyć w siebie. Świetna torebka!

  Obserwuję i zapraszam do siebie http://kamytestowanieirekomendowanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Życie nie jest cały czas kolorowe. Niestety zawsze pojawiają się problemy. Najważniejsze to żeby dać sobie z nimi radę. Tak jak napisałaś...nic nie dzieję się bez powodu :)
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 9. nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia ;) świetnie wyglądasz ;*
  pozdrawiam cieplutko xkroljulianx

  OdpowiedzUsuń
 10. Great outfit! I love your denim jacket. It is perfect... kisses

  Do you want to follow one each other? Tell me on my blog...

  https://style-ladies.blogspot.rs/

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images