13:12
 Nie poddawaj się!


Nie zawsze jest tak kolorowo, jak byśmy chcieli. Różnie się dzieje...Nie zawsze po naszej myśli, nie zawsze zgodnie z naszym planem... Czasami życie kopie nas tak mocno po tyłku, że ciężko jest się nam podnieść i kontynuować coś dalej...No właśnie. Chodzi o to żeby bez względu na wszystko wstać, podnieść się i robić. Nawet jeśli teraz masz najgorszy moment w swoim życiu, nawet jeśli brak ci sił, nawet jeśli myślisz, że nie dasz rady, nawet jeśli ktoś cię zostawił i jesteś sam, nawet jeśli brakuje ci wiary...Po prostu podnieś się i wstań z podwojoną, a nawet potrojoną siłą. 


Pokaż sobie, że możesz...Bo możesz...Możesz wszystko. Bo to "wszystko" zależy tylko od ciebie. 
Udowodnij sobie, że nic nie jest w stanie cię złamać. Daj sobie szansę i możliwość pozbierania się do kupy. 
Weź się w garść. Nie myśl o tym, co cię zdemotywowało. Pomyśl o tym, co cię motywuje, o tym do czego dążysz ci co ci da zdobycie, osiągniecie celu. Nie daj się. Nie daj się ludziom którzy w ciebie nie wierzą, nie daj się ludziom którzy się śmieją i kpią, nie daj się zawistnym i zazdrosnym osobom, nie daj się nikomu kto ściąga cię w dół i blokuje drogę do sukcesu. Odetnij się od nich. 

Zacznij wierzyć i działać. Nie ważne ile razy już upadłeś, ważne ile razy powstałeś. Nie ważne, jak długo do tego dążyłeś, ważne że w końcu to zdobyłeś. Daj sobie czas, nie zabieraj go sobie. Zacząłeś to dokończ. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Będzie cholernie trudno, ale później na mecie jest satysfakcja, spełnienie i doświadczenie. Tylko walcz... Skup się na sobie i wsłuchaj w siebie. Stań się zwycięzcą samym dla siebie,pokonaj swoje lęki, bariery.

 Zapomnij o porażkach, które tak naprawdę nigdy nimi nie były... To lekcje, które dużo wniosły do twojego życia i czegoś cię nauczyły. Po prostu się nie poddawaj, bo nie warto... Do sukcesu nie ma windy są tylko długie i kręte schody...


You Might Also Like

5 komentarze

 1. Ostatnio na języku polskim mówiliśmy, że światem rządzi fortuna. Jest zmienna jak pory roku, bo w końcu po zimie zawsze przychodzi jesień tak? A po burzy zawsze wychodzi słońce :) Nic nie trwa wiecznie. Żadna porażka i żadne nieszczęście nie będzie trwać w nieskończoność! Musimy tylko to zrozumieć i nie poddawać się kiedy napotkamy jakieś przeszkody na swojej drodze :)

  Buziaki!
  b-saandra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety wiele osób nie ma siły wstać i dążyć dalej do celu. Wiele ludzi nie wierzy w siebie i ma bardzo niską samoocenę. I to przez innych ludzi, którzy myślą, że są najlepsi i po prostu wyzywają i uprzykrzają życie innym. Przykre, że bliźni bliźniemu potrafi zniszczyć życie nie patrząc, jakie mogą być tego skutki. :/

  magdalenblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak piszesz masowo komentarze, to chociaż zwróć uwagę co komentujesz. Napisałaś, że jestem śliczna pod postem ze zdjęciami modelki, które ja wykonałam :) Skoro chcesz aby twój blog zdobył popularność, to chociaż bądź wiarygodna w komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyłka jest rzeczą ludzką :) Zwróciłam uwagę tylko na zdjęcia nie czytając treści posta, mój błąd, ale zainteresowały mnie na tyle, że pominęłam tekst.

   Usuń
 4. Bardzo motywujący post. Zgadzam się z Tobą. Nie wolno się poddawać tylko przez to, że czasami coś nam nie wyjdzie :)
  http://dreams-first.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images